הסגולות שלכם לזיווג בקרוב

כך נקרע את שערי השמים עבורכם!

בדף זה תמצאו פירוט תמציתי של חמש סגולות נפלאות לזיווג הגון, אותן יערכו עבורכם רבני "ישועות בעמוקה". סגולות אלו נבחרו בקפידה מתוך עשרות סגולות המופיעות בספרים הקדושים, תוך התייעצות עם תלמידי חכמים מקובלים, והנסיון מלמד שהן אכן פועלות יותר מאחרות. רבני "ישועות בעמוקה" אינם חוסכים במאמצים על מנת לערוך ולהכין את הסגולות בתכלית השלמות, על פי כל הכללים והתיקונים הנדרשים, על מנת שבעזרת ה' הן יפעלו את פעולתן.

12

1. לא נעזוב את הצדיק מעמוקה עד שתיוושעו

אתם חייבים חייבים להתחתן? אין מצב להישאר ככה?

שימו לב לסגולה הבאה, הסגולה של העקשנים.תפילה בציון רבי יונתן בן עוזיאל ידועה כמסוגלת לזיווג, אך לעיתים אין די בתפילה אחת. לא תמיד הזמן הוא מסוגל, ולא תמיד שערי רחמים פתוחים. ב"ישועות בעמוקה" מצאו עצה: אם לא יודעים מהו הזמן המסוגל, מתפללים כל הזמן! כן, שמעתם נכון. בכל שבוע, במשך שנה שלמה, יבקשו רבני הכולל עבורכם על ציון הצדיק בעמוקה. בעקשנות, בלי להרפות ובלי להרים ידים. הם יתחננו שוב, ושוב, ושוב, ושוב - - - עד שהתפילה תענה! כל שם ושם מוזכר בזעקה ובתחנונים, פעם אחר פעם אחר פעם, עד שיגיע בעזרת ה' הטלפון המאושר. לא נעזוב את הצדיק עד שתתחתנו!  

לפירוט נוסף על התפילות והתיקונים המיוחדים שעורכים רבני "ישועות בעמוקה" מדי יום שישי, ראו "התיקון המסוגל מידי שבוע" . להצטרפות והרשמה,

חייגו למוקד הישועות קבר הצדיק בעמוקה: 1700-701-709

2. תיקון לימוד התורה עבורכם

זו הסגולה הגדולה, הנוראה והמובטחת מכולן - סגולת לימוד התורה. החזקת לומדי תורה מוזכרת בספרים הקדושים פעמים רבות כמגן הגדול ביותר מפני הדינים והקטרוגים, והיא זכות עצומה שאין דומה לה - משנה מפורשת היא, ששכר תלמוד תורה גדול משכר כל המצוות גם יחד! בישיבת רבי יונתן בן עוזיאל, תמצאו אברכים תלמידי חכמים מופלגים, השוקדים על תלמודם בכל יום. לימודם הוא על שם רבי יונתן בן עוזיאל ולעילוי נשמתו ומתורתו הקדושה, וכך תזכו בשני סגולות מדהימות בעת ובעונה אחת: לימוד תורה, וחיבור אמיתי לכוחו הנפלא של התנא האלוקי לזווג זיווגים.

אם אתם סבורים שאולי חסרות לכם זכויות; אם אתם מרגישים ששערי השמים פשוט נעולים בפניכם - זו הסגולה שלכם. זכות לימוד התורה, יחד עם זכות התנא האלוקי רבי יונתן בן עוזיאל, תעמוד לכם בעזרת ה' להסיר את כל המניעות ולהתארס במהרה עם בחיר/ת לבכם!

 

3. סגולת הטלית

מזה דורות רבים ידועה ומקובלת בעם ישראל סגולה גדולה לזיווג: קניית טלית מיוחדת לשם שימוש בחופה העתידה לבוא. "טלית הישועות" היא סגולה עצומה ומיוחדת המחוללת ניסים ונפלאות, ומהווה קרן אור של תקוה גם לרווקים מיואשים. רבני "ישועות בעמוקה" עשו מאמצים גדולים כדי לתת בידי המעוניינים בטלית כזו סגולה כפולה: הם ערכו על מספר מוגבל של טליתות תיקון קדוש ומיוחד בקברו של התנא האלוקי רבי יונתן בן עוזיאל, תיקון שייסד מרן ה"בן איש חי" זכותו תגן עלינו. כך נולדה לה טלית ישועות מיוחדת במינה: טלית כשרה ונאה, מהודרת על פי כל כללי ההלכה, אשר נערך עליה תיקון קדוש בשער השמים לתפילות הרווקים. רבים מאלו שקבלו את הטלית המופלאה התארסו נגד כל הסיכויים, בזכות התנא הקדוש רבי יונתן בן עוזיאל.

רוצים לדעת עוד? ראו "הטלית מעמוקה" . רוצים גם אתם להתארס?... כל שעליכם לעשות הוא להרים טלפון 
למוקד הישועות קבר הצדיק בעמוקה : 1700-701-709

 

4. סגולת שופר המזל

כל אחד יודע כי כמעט בכל תיקון תוקעים בשופר. תקיעת שופר מסוגלת לקרוע ולבטל גם את הדינים הקשים ביותר מעל האדם, וכמו שאמרו חכמינו בגמרא, שבעת תקיעת השופר בראש השנה הקב"ה עובר מכסא דין ויושב בכסא רחמים! השופר אף מזכיר לפני ה' את זכות עקידת יצחק, ומעורר בשמים רחמים גדולים עד אין סוף.

בהשקעה עצומה ובמאמצים מרובים, ארגנו מוסדות "ישועות בעמוקה" אירוע ענק חד פעמי, מיוחד במינו, שזעזע את השמים ואת הארץ: תיקון אלף השופרות. נסו לדמיין לעצמכם עשר שופרות התוקעים יחדיו, מנסרים בחלל ומרעידים את הלב. עכשיו דמיינו מאה.. מאתיים... אלף שופרות!! הארץ נבקעה לקולם, והתפילות עם התקיעות יחדיו בקעו שערי שמים. הנוכחים באותו תיקון לא ישכחו זאת לעולם.

אם תרצו להשתתף בזכות גדולה זו ולעורר את רחמי ה' יתברך עליכם, תוכלו לבקש ב"מוקד הישועות", ולקבל לביתכם אחד מהשופרות שהשתתפו באותו תיקון, כסגולה לקריעת הדינים והסרת הקיטרוגים.

מוקד הישועות קבר הצדיק בעמוקה: 1700-701-709

5. סגולת יין הזיווגים

יין אינו משקה ככל המשקים - זאת יודעים כולם. אך לא כולם יודעים שהשפעתו הגדולה של היין על בני האדם שורשה עמוק מאוד בסודות עליונים - היין הוא המשקה החשוב ביותר ביהדות, וברכתו פוטרת את כל המשקאות האחרים. היין נועד לצרכי מצוה: עליו מקדשים בשבת, אותו שותים בארבעת הכוסות שבליל הסדר, ועליו מברכים בשעת החופה ושבע ברכות. ביין שנתברך כהלכה יש קדושה וסגוליות, וכחו רב על פי קבלה להביא שפע ברכה. לדוגמא נזכיר את המובא בשולחן ערוך שנוהגים לשפוך מעט יין במוצאי שבת מכוס ההבדלה, כסגולה לעשירות.

ברשות מוסדות "ישועות בעמוקה" ישנו יין פלאות מיוחד במינו: יין זה הגיע עד לציונו של רבי יונתן בן עוזיאל, שם נערכו איתו שבע הקפות כרתי ברית כתיקון הבן איש חי. הקפות אלו כוחם גדול לבטל דינים קשים ולהסיר מניעות, לפתוח את המזל ולעורר מציאת חן. סיפורי מופתים רבים מסתובבים על כוחו של יין זה למציאת הזיווג, אך הכמות ממנו מוגבלת ביותר.

המעוניין להשיגו מוזמן להתקשר אל "מוקד הישועות קבר הצדיק בעמוקה": 1700-701-709

 

זה עובד - המציאות מספרת

עובדה 1

 

עשרות ומאות אנשים רווקים ורווקות מצאו את זיווגם, לאחר שמסרו את שמם לתיקון הקדוש למציאת הזיווג!

 

עובדה 2

 

מתוך 420 מעוכבי זיווג אשר מסרו את שמם בשנה האחרונה ,שנת תשע"א ,לתיקון הקדוש בקבר הצדיק רבי יונתן בן עוזיאל, למעלה מ 350 מצאו את זיווגם, ביניהם מקרים קשים ביותר (נתון סטטיסטי בדוק)!

 

: Off
Volume:

Time:
1X