הטלית-שאלות ותשובות

לפניכם פירוט קצר של שאלות הגולשים על טלית הישועות, בצירוף תשובות מרבני "ישועות בעמוקה".

שאלה: מה המיוחד בטלית הישועות, ולמה דווקא טלית של הצדיק מעמוקה?

תשובה: כידוע קברו של התנא האלוקי רבי יונתן בן עוזיאל הוא שער השמים לתפילות על זיווגים. אין ספור לבבות שבורים באו על תיקונם ומצאו את זיווגם לאחר תפילה על הציון בעמוקה. בנוסף לכך ישנה סגולה קדומה הידועה ומקובלת מזה דורות, לרכוש מראש טלית עבוד החתן המיועד. בטלית הישועות מעמוקה נפגשות שתי סגולות עצומות יחדיו: סגולת התפילה בעמוקה, וסגולת הטלית. השילוב של שניהם הופך לכוח אדיר, המסוגל לפתוח שערי שמים ולהושיע אף רווקים מיואשים שלכאורה אין להם סיכוי.

שאלה: האם זה פועל בשטח? האם פגשתם ברווקים שהתארסו בזכות טלית זו?

תשובה: כן! לא יאומן, אך רבים מאלו שקבלו מאיתנו את הטלית המופלאה התארסו נגד כל הסיכויים. ביניהם גם כמה אשר היו מיואשים לחלוטין, אנשים שהיו בטוחים כי ימותו רווקים חלילה וחס. שכנענו אותם לנסות את סגולת הטלית כמוצא אחרון, ויחד עם זאת הזכרנו את שמם במשך שנה שלמה בתפילות הנערכות על קבר רבי יונתן בן עוזיאל. התוצאות המדהימות דברו בעד עצמן!

שאלה: האם סגולת הטלית פועלת רק אצל גברים הלובשים אותה, או שהיא מועילה לכולם?

תשובה: אף שאכן נשים אינן מצוות במצות ציצית, הסגולה פועלת אצל כולם. אך יש הבדל באופן הסגולה - גבר קונה את הטלית לעצמו ושומר אותה עד לחתונה, או שהוריו קונים לו. אשה יכולה לקנות את הטלית למען חתנה המיועד לה, והיא שומרת אותה עבורו. בצורה כזו הסגולה פועלת עבור בעלה, אך היא כמובן נושעת ביחד איתו.

שאלה: מה עלינו לעשות ברגע שהטלית מגיעה אל ביתנו?

תשובה: הטלית מגיעה יחד עם הסבר מדוייק, בצירוף דף המזל. בדף זה תרשמו את שם הרווק/הרווקה עם שם האם, וכן ניתן לרשום בו בקשה פרטית בענין הזיווג. לאחר מכן תכניסו את הפתק לתוך הטלית,

ותאמרו את הנוסח הבא:

לגבר:

טלית זו קניתי עבורי כדי שאתעטף בה תחת החופה עם בת זוג טובה ואמיתית משורש נשמתי ושתמיד נחיה יחד באהבה ואחווה ושלום ורעות ולבנין עדי עד בזכות התנא רבי יונתן בן עוזיאל אמן.

 

לאשה:

טלית זו קניתי לחתני המיועד בן זוגי האמיתי משורש נשמתי בשביל שהוא יתעטף בה תחת חופתינו בקרוב ושתמיד נחיה יחד באהבה ואחווה ושלום ורעות ולבנין עדי עד בזכות התנא רבי יונתן בן עוזיאל אמן.

טלית דוד בצרי
: Off
Volume:

Time:
1X