כך תזכו להתחתן השנה

כך תזכו להתחתן השנה

התיקון הקדוש לישועות כל שבוע ושבוע

כל מי שהיה פעם בחייו בעמוקה, אינו שוכח את החוויה הארוכה של הדרך לציון. כביש צר מאוד, ישן וסדוק, ארוך ומתפתל. תהום נוראה ממתינה בשולי הדרך. רבים מעדיפים לשלוח אל הקבר מישהו שיתפלל עבורם, ויפטור אותם מהצורך להגיע למקום בעצמם.

אך למרות הכל, ישנם יהודים יקרים שאינם נרתעים מכל קושי. צדיקים אלו, שלוחי מוסדות "ישועות בעמוקה", מכירים את הדרך לציון כעל כף ידם - הם מגיעים לשם בקביעות ובהתמדה מידי יום. מטרתם בנסיעות אלו אחת ויחידה: עריכת תיקון קדוש ונורא ביותר, המסוגל להושיע רווקים מבדידותם ולזווג זיווגים.

על פי עצת מקובלים וצדיקים, נבחר הזמן לעריכת התיקון והתפילות: יום שישי, אחרי חצות, כשאורה של שבת קודש מתחיל להתנוצץ בעולם. זמן זה הוא מסוגל ביותר לישועה ולקבלת התפילות בשמים.

לכם, הרווקים והרווקות המצפים לישועה, נוכל לגלות סיבה נוספת לקביעת התיקון בערב שבת דווקא. כל אחד ואחת מכם יודע, שהזמן הקשה ביותר בשבוע הוא יום השבת. כשאין מסביב את הרעש וההמולה הרגילים של ימי החול, פתאום עולה הכאב המוסתר וצף לו על פני השטח. הבדידות הנוראה מכבידה, מתחילה לשרוף בלב. הדאגות מציפות: מה יהיה הסוף, מה יהיה...

כמה מתאים אם כן, שדווקא בזמנים אלו בהם אתם כל כך לבד, תדעו שמשהו זז; מישהו מתפלל למענכם! ולא סתם מישהו - עשרות אברכים, צדיקים ותלמידי חכמים, עומדים בשער השמים של מעוכבי הזיווג ובוקעים רקיעים בתחינה עבורכם! האין זו טיפת אור בים החושך של הבדידות העצובה?

שלוחי "ישועות בעמוקה" אינם יודעים יאוש מהו. הם מודעים לכך שמאחורי השמות שבידיהם ישנם אנשים בשר ודם, עצובים ובודדים, והם נחושים בדעתם להושיעם מצרתם. דבר לא עומד בפניהם - בחורף ובקיץ, בזמנים רגילים ובזמנים לחוצים, תמיד הם קמים ונוסעים. בהתמדה ובעקביות, ללא הפסקה וללא דילוג אחד. בכל יום שישי, בערב ראש השנה, בערב יום כיפור - בכל זמן מסוגל הם יוצאים אל הציון, עומדים בתפילה ומתחננים לישועה. כל שם ושם נאמר בכוונה גדולה, בתפילה נוראה ועצומה להסיר ממנו את המקטרגים ולפתוח לו את שערי המזל הנעולים.

למסירות נפשם של האברכים הללו יש גמול: הבשורות הטובות שמגיעות בזכות תפילותיהם! כל טלפון או מכתב המבשר שמישהו התארס, מועבר מיידית אל אותם צדיקים יקירים, ואור גדול זורח על פניהם: יש שכר לפעולתנו! זה עובד! הבשורות הללו נותנות להם את הכוח להמשיך ולהתפלל, בלי להרפות, עד להצלחה הבאה בתור.

אם תרצו גם אתם להיות אחד מהמאושרים הבאים, אין קל מזה. הרימו כעת טלפון אל מוקד הישועות, ובזרת ה', ובזכות התנא הקדוש יונתן בן עוזיאל, תתקשרו שוב בקרוב ממש לבשר שהגיעה הישועה!

מוקד הישועות קבר הצדיק בעמוקה:

1700-701-709

: Off
Volume:

Time:
1X