שופר הזיווגים

כך מסירים קטרוגים

לעיתים אנו שומעים ממעוכבי זיווג דבר מוזר ומעניין: הכל כשורה אצלם. הם "מצליחים בשוק" באופן בלתי רגיל; נפגשים הרבה, מקסימים את בנות זוגם, מבוקשים מאוד... אבל. "אבל מה?" אנחנו שואלים אותם, והם לא יודעים לענות. משהו תקוע. משהו תמיד הורס להם הכל ברגע האחרון, שניה לפני ששוברים צלחת. כאילו ישנו כוח בלתי נראה המתנכל להם בכוונה תחילה! ולפעמים ישנם כאילו שכלום לא הולך להם והם מתגעגעים לפעם האחרונה שהם נפגשו,שהם יצאו, פשוט הכל יבש יבש ,אין שום הצעה הם כבר מעדיפים להישאר בבית הם כבר התייאשו לגמרי.

ובכן - לא תמיד אפשר לדעת. "ארבעים יום קודם יצירת הולד יוצאת בת קול ואומרת: בת פלוני לפלוני". לפעמים פשוט התנאים של הזיווג המסויים שלך אינם בשלים; לא הגיע הרגע הנכון, או שעליך להמתין בסבלנות שבת זוגך תהיה מוכנה להפגש סוף סוף. אך פעמים רבות, אכן ישנו כוח שמתנכל - אלו הקטרוגים והדינים הקשים, התלויים מעל ראש האדם בגלל עברה שעבר. מה עושים במקרים כאלו? איך מסירים ומבטלים את הדינים?

 

אלפים בתיקון הקדוש

 

התשובה - תקיעת שופר

כל מי שבקי בספרים הקדושים, ללא ספק יודע את התשובה: כנגד דינים קשים צריך לעורר רחמי שמים. וכיצד מעוררים רחמי שמים? על ידי תקיעת שופר. שמתם לב פעם שכמעט בכל תיקון תוקעים בשופר? תקיעת שופר מסוגלת לקרוע ולבטל גם את הדינים הקשים ביותר מעל האדם, וכמו שאמרו חכמינו בגמרא, שבעת תקיעת השופר בראש השנה הקב"ה עובר מכסא דין ויושב בכסא רחמים! השופר אף מזכיר לפני ה' את זכות עקידת יצחק, ומעורר בשמים רחמים גדולים עד אין סוף.

 

בהשקעה עצומה ובמאמצים מרובים, ארגנו מוסדות "ישועות בעמוקה" אירוע ענק חד פעמי, מיוחד במינו, שזעזע את השמים ואת הארץ: תיקון אלף השופרות, בנוכחות האדמו"ר הצדיק רבי יחיאל אבוחצירא שליט"א. נסו לדמיין לעצמכם עשר שופרות התוקעים יחדיו, מנסרים בחלל ומרעידים את הלב. עכשיו דמיינו מאה.. מאתיים... אלף שופרות!! הארץ נבקעה לקולם, והתפילות עם התקיעות יחדיו בקעו שערי שמים. הנוכחים באותו תיקון לא ישכחו זאת לעולם.

הצלחה מוכחת

ההשקעה הגדולה לא היתה לחינם. התיקון והתקיעות הנוראות עשו את שלהם: במשרדי "ישועות בעמוקה" עדין שמורים אותם מכתבים נפלאים, בהם סיפרו רווקים ורווקות בהתרגשות על הישועה המהירה שהגיעה, על שמחת החתונה הקרובה... כי אנו יהודים מאמינים בני מאמינים, ויודעים היטב שהכל נקבע מלמעלה. מי שרוצה להזיז דברים שם, צריך לפעול על פי הכללים הרוחניים, ואחד מן הכללים האלו ידוע לנו על פי תורת הסוד - תקיעת שופר! כמובן, אין די בתקיעה לבדה. תקיעה היא לא יותר מצליל אדיר; אך כשהיא באה עם הכוונות הנכונות, ומצטרפת לתשובה שעושה האדם - אין גבול לכוחה לשבר מחיצות, להסיר מניעות, להפיל את כל המחסומים!

אם תרצו להשתתף בזכות גדולה זו שהיתה בתיקון הנורא של אלף השופרות, ולעורר את רחמי ה' יתברך עליכם - תוכלו לבקש ב"מוקד הישועות", ולקבל לביתכם אחד מהשופרות שהשתתפו באותו תיקון, כסגולה לקריעת הדינים והסרת הקיטרוגים. השופרות ניתנים למעוניינים במחיר סמלי, כשהתמורה משמשת להחזקת לומדי תורה לעילוי נשמת התנא הקדוש רבי יונתן בן עוזיאל. ציונו הוא כידוע שער השמים לתפילות הרווקים, ולומדי התורה במוסדותיו הם ללא ספק הקרובים ביותר לליבו. מי שמעט שכל בראשו, מבין מעצמו כמה גדולה הזכות המוצעת כאן לפניו, ואם אך יממש ויחטוף אותה - יזכה בעזרת ה' בקרוב לרקוד בחתונתו!

 

מוקד הישועות: 1700-701-709

: Off
Volume:

Time:
1X